Lütfen bekleyin..
DOLAR
23.09.2018 04:14
Foto GaleriVideo Galeri

Yazarlar

KIZDIRMAYIN, VALLAHİ YANINIZA GELMEYİZ!!!İnterinette şöyle bir gezerken bizdeki kronik Cehape zihniyetlilerinin sayfalarına baktığımda 2015 senesinde Sayın Mehmet Şimşek’in “Ekonomide Avrupa’nın 125 sene gerisindeyiz” tarzı bir sözünü pişirip pişirip tekrar paylaştıklarını gördüm.Belli ki ma..
  Ülkemizde işsizlik oranı  % 15'lerde. İş bulmak, temel ihtiyaçlarını karşılayabilmek ve çocuklarının geleceği için eğitime önem vermek, her ailenin en büyük endişesi...Bir iş sahibi olduktan sonra, sorunun tamamı değil, elbette bir kısmı çözülüyor.  Kazanç yet..
BİR, SEKİZDEN DE BÜYÜKTÜR CANIM KARDEŞİM!8 şehit daha...8 tane olunca ne kadar acıtıyor değil mi?2 yıl önce yazmıştım, 1, sıfırdan büyüktür. Kimisi için 8 acıtır, kimisi için 1. O bir tekinin bile ailesinin halini düşünün...Bu ülkede daha da acı olanı 1 veya 40, artık bu haberlerin s..
    Çocukluğundan beri öğretmen olmak istedi.Cıbıl babasının kıt kanaat maaşıyla okuttuğu okullardan mezun olduktan sonra çok istediği öğretmenliği yapabileceği Fen Bilimlerini seçti. Gece gündüz çabaladı, okudu ve derece ile mezun oldu. Artık hayallerinde yaşadığı öğretmenliğe ..
 Prof. Dr. Ali KAHRİMANEnerji ile kalkınma doğru orantılıdır. Türkiye halen gelişmekte olan bir ülkedir ve de sanayileşmek için çok daha fazla enerji  ihtiyacı olacaktır. Yaşamakta olduğumuz kriz, ülkemizde enerji kapasitesininalternatifli olarak geliştirilmesini ve tasarruflukulla..
ATATÜRK BU ÜLKENİN PUK KODUDUR…Her istediklerini yapmalarının tek sorumlusu biziz.Evet evet yanlış duymadınız.En büyük sorumlusu benim, ve sensin.Hiçbir yazımı paylaşmadıysanız, bunu paylaşın derim.Çünkü bu yazdıklarımda kendimi dahi eleştireceğim.Bu adamlar neden istediklerini yapab..
'' ACİL DEMOKRASİ CEPHESİ KURULMALI ''Meclis’te iç güvenlik paketi görüşülürken Türkiye’nin nereye gideceğini görmüş ve o gün Meclis kürsüsünden 237 kez faşizme hayır diye haykırmıştım. Bugünde hepimiz faşizme, ırkçılığa, gericiliğe hayır demeliyiz.Türkiye’ de bugün te..
Çok enteresan, eşi menendi olmayan bir ülkede yaşıyoruz. Hem büyük şehire göçmüş bir aile şehrin göbeğinde kırsal hayatın alışkanlıkları ile yaşayabiliyor, hem de tuzu kuru ekonomilerin alışverişi canlandırma taktiği olan "black friday" yaşanabiliyor. Önce neymiş bu "black friday"..
   Ülkeler de gemi gibidir. Sadece büyüklüğü ve içindeki can sayısı fazladır. Ülkelerin de aynen gemiler gibi, sevk ve idare sorumluluğunu elinde tutan kaptanları vardır. Parlamenter rejimlerle yönetilen bizim gibi ülkelerde, bu kaptan Başbakandır.          Başbaka..
bmV0aGFiZXJ5YXppbGltaS5jb20=